İŞ BAŞVURUSU

Balıkesir Evde Sabun Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Balıkesir Evde Sabun Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Ev kadınları, ev işlerini bitirdikten sonra boş zamanlarını geçirmek için fazladan iş yapmayı ve evde para kazanmayı tercih ederler. Komşularıyla takım olarak bu işi yapan birçok ev kadını var. Her ikisi de boş zamanlarını bu şekilde geçiriyor, para kazanıyor ve ihtiyaçlarını karşılıyor.

Özel hanelerde çok fazla ek iş var. Bunlardan biri sabun ambalajıdır. Bu iş modeli ile farklı renk kokuları ve hediyelik sabun paketleri ile aylık 1000 TL ve üzeri gelir elde edilebilir.

Balıkesir Evde Ek İş ve Sabun paketleme nasıl yapılır?

 • Sabun paketleme işi, herhangi bir ayrıntı gerektirmeyen ek bir iş modelidir. Sabunu bitmiş kutuya koymak ve büyük kutuya koymak yeterlidir.
 • Dikkat etmeniz gereken tek şey, sabunun size büyük şekillerde gelmesi. Bu şekilleri istediğiniz boyutta kesmeniz gerekiyor. İşvereniniz size keseceğiniz ölçüleri verir. Tüm işlemleri tek tek yaptıktan sonra sabun ambalajı ile işiniz biter. Ambalaj işi için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri size sağlıyoruz. Bu malzemeler nelerdir;
 • Keskin bıçak veya bıçak veya maket bıçağı Küçük not kağıtları Sabun paketleme (verilecek) Paketler için paket (verilecek) Paketleme bandı (verilecek)
 • Firma temsilcisi, malzemeleri teslim aldıktan sonra paketleme işinin nasıl yapılacağını detaylı olarak anlatır. Aslında, örnekteki önceden hazırlanmış sabunlar size kasanızın bir örneğini verecektir. Örnek ambalaja bakabilir ve sadece yapabilirsiniz. Örnek olarak bir sabun numunesi paketinin nasıl hazırlanacağı aşağıda açıklanmıştır.

Balıkesir Sabun ambalajından ne kadar kazanırım?

İşinize bağlı olarak günde yaklaşık 100 sabun paketlemek mümkündür. Çalışmanızı şirkete düzenli ve eksiksiz olarak gönderirseniz haftada en az 500 TL kazanabilirsiniz. Firmaya bağlı olarak her paket ile 50 Kuruş veya 1 TL kazanabilirsiniz. Çünkü şirket şimdi size sabun paketleme işinin tamamını getiriyor. Ekip olarak çalışırsanız ayda 2500 TL’ye kadar kazanabilir, parayı ekiple paylaşabilir, düzenli ek gelir elde edebilirsiniz.

Şirket yetkilisi, günlük doldurduğunuz paketleri evden alacaktır. Çalışmanızı kontrol edip sayarak bir rapor tutar. Eksik veya sorunlu ürün yoksa işinizin miktarı günlük veya haftalık olarak teslim edilecektir.

Her ilde, ilçede, mahallede, köyde iş mevcut yani yükün geldiği her eve iş veriliyor.

Balıkesir Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Olur?

 • Sabun paketleme işinden 2500 TL net gelir elde etmek istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ek işverenin yaptığı tüm başvuruları inceledikten sonra çalışmak istediği kişiye cep telefonundan ulaşacaktır. Yoğunluğa bağlı olarak geri dönüş süresi daha uzun olabilir, lütfen sabırlı olun.
 • Uygulama örneği: “Adım Hacer Güney, Bursa Gemlik’te yaşıyorum. Evliyim. 2 çocuğum var. Eşimin maaşı yeterli değil. Kiralık bir evde yaşıyoruz. 2 arkadaşım var. Bu işi yapabilirim.”
 • E-posta adresinizi ve cep telefonunuzu kimse göremez. İade telefonla yapılacaktır.
 • Yukarıdaki üslupta kendini tanıtan bir cümle istiyoruz ve geri dönebilmemiz için bu bilgiye ihtiyaç var. İade için yaşadığınız il ve ilçe, cep telefonu numarası ve postane dahil edilmelidir.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. İsmim Sümeyye fazla 28 yaşındayım bir kizim var Balıkesir/ gonende yasiyorum kira da oturuyoruz.bu işe çok ihtiyacim var el becerilerime güveniyorum bu işi yapabilirim

 2. Gizem Çolpan evliyim çocuğum yok Balıkesir/Altıeylülde yaşıyorum. Ev hanımıyım ek gelire ihtiyacım var bu işi yapabilirim.

 3. Kezban keskin balikesir karesi ilcesinde oturuyorum evli ve 1 cocuk sahibiyim bu is icin ekibim var ve kendimize guveniyoruz

 4. Merhaba Balıkesirde oturuyorum. Daha önce nişan süslemeleri ve kokulu taş işi yaptım. Bu işlere elimin yatkın olduğunu düşünüyorum. Şuanda acil işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Hayırlı işler

 5. 35 yaşındayım 4 çocuğum var eşim inşaat işçisi 2 çalışsa 3 gün boş da üç öğrencim var bu ise ihtiyacım var elim çok hızlı güvenilir biriyim lütfen dönüş yapın Allah razı için başka çarem yok biz 3 arkadaşız ve yaparız Allah razı olsun sizden

 6. 19 yaşındayım evliyim evden is bana daha güvenilir geliyor yeni evli oldum uz için borclarimiz var pratik ve titizimdir elimdeki her işe özen gösteririm eğer bu işe kabul edilirsem ne kadar özenli biri olduğumu anlayacaksınızdır.

 7. 19 yaşındayım evliyim evden is bana daha güvenilir geliyor yeni evli oldum uz için borclarimiz var pratik ve titizimdir elimdeki her işe özen gösteririm eğer bu işe kabul edilirsem ne kadar özenli biri olduğumu anlayacaksınızdır. Balıkesir (karesi) merkez

 8. Balikesir merkez de oturuyorum ise ihtiyacım var el becerilerime güveniyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı