SENETLE KREDİ

Senetle Elden Gram Altın ve Bilezik Veren Kuyumcular

Senetle Elden Gram Altın ve Bilezik Veren Kuyumcular var mı? Senetle altın alan var mı? Senetle Altın veren yerlere nasıl ulaşabilirim? Telefon numarası ve adres bilgileri nerede yazar? Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Para ihtiyacınız varsa ilk olarak bankalara giderek kredi başvurusunda bulunuruz. Bankalarında son yıllarda kredi verme durumlarının çok zorlaştığını söyleyebiliriz. Artık herkes banka politikasına uymadığı sürece kredi alamamaktadır. Bu sebeple internet üzerinden senetle altın veren yerlerin araştırmasına gireriz.

Senetle altın veren kuyumculardan alacağınız altın fiyatı kadar senet imzalarsınız ve bu senedi taksit yaparak geri ödersiniz. Tabi kuyumcularda faiz koyacaklar ve paralarını o şekilde geri alacaklardır. Bunun için kuyumculara giderek senetle altın veya senetle bilezik verip vermediğini sorabilirsiniz. Şimdi sizlere bu kuyumcuları nasıl bulursunuz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Senetle Altın Alan Var mı? Nasıl Oluyor?

Para ihtiyacı olan herkes genellikle bu sorunun çözümünü senetle para olarak aramaktadırlar. En kolay ve en baş ağrıtmayan yöntemlerden birisi de senetle altın almaktır. Eğer maddi sıkıntınız varsa ve bankalardan kredi alamıyorsanız sizlere önereceğimiz olan sayfamız Senetle Borç Para Arıyorum yazımıza giderek okumanızdır. Senetle telefon, senetle araba, senetle altın, senetle kredi ile ilgili tüm detayları sitemizdeki yazılardan öğrenebilirsiniz.

Öncelikle bilmeniz gereken senetle altın ve bilezik veren kuyumcular herkese bu işlemi yapmazlar. Kuyumcuların sizi tanıması ve güvenmesi gerekiyordur. Çevre esnaf iseniz veya daha önce alışveriş yaptığınız bir kuyumcu ise bu kuyumcudan senetle altın alabilirsiniz. Bazı kuyumcular emekli veya memur kefil istemektedirler. Çünkü kendilerini sağlama almak en doğal haklarıdır. Etrafınızda senetle altın veren kuyumcuları merak ediyorsanız www.google.com/maps sitesine girerek sol taraftaki arama kısmına senetle altın yazarsanız size en yakın olan kuyumcuları ve adreslerini öğrenebilirsiniz.

Senetle Altın Faiz ve Hesaplama

Senetle altın veren kuyumcular bankalar gibi düşük faizlerle işlem yapmazlar. Verdikleri paranın 2 katını veya daha fazlasını geri isterler. Bu alacağınız para miktarına göre de değişiklik göstermektedir. Genellikle 5.000 TL ve 10.000 TL arasında paralar vermektedirler. Aldığınız bu altınları 9 taksit yaparak ödeyebilirsiniz. Şimdi size ortalama olarak bir tablo gösterelim. Alacağınız ve toplam ödeyeceğiniz miktarları tablo olarak inceleyebilirsiniz.

Senetle Altın FiyatıYapılan VadeSenet Ödemesi (Aylık)Toplam Ödeme
3.000 TL3 Ay1.500 TL4.500 TL
4.000 TL4 Ay1.750 TL7.000 TL
5.000 TL9 Ay1.500 TL13.500 TL
6.000 TL9 Ay1.700 TL15.300 TL
10.000 TL9 Ay2.000 TL20.000 TL

Senetle altın aldığınız kuyumculardan bu şekilde para alabilirsiniz. Sizin anlaşmanıza göre faiz oranları değişebilir. Bu verilen faiz oranları temsilidir. Kuyumcular 10.000 TL üzerinde para vermek istemezler. Ama aranız iyi ve tanıdığınız bir kuyumcu ise bu faiz oranları ile yüksek miktarda paralar alabilirsiniz.

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Ülkemizin her köşesinde senetle altın veren kuyumcu vardır. Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce illerinde oturanlar yukarıda verdiğimiz adrese girerek size en yakın olan senetle altın veren kuyumcuları bulabilirler. Bu şekilde adres ve telefon numarasını bulabilirsiniz. Ayrıca ilçenizde bulunan kuyumcular çarşısına giderek de senetle altın veren kuyumcuları bulabilirsiniz.

Ankara ilinde Ulus, İstanbul Ümraniye ve kapalı çarşı, İzmir kemer altı çarşısı senetle altın veren kuyumcuların olduğu bölgelerdir. Sizde bu bölgelerde oturuyorsanız buralardan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yazımızda sizlere senetle altın veren yerler hakkında bilgiler verdik. Tekrar söylemek gerekirse senetle altın her kuyumcu vermez. Bunun için araştırmanızı iyi yapmanızı öneriyoruz.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. öğretmenim..devlet memuruyum..30 bin tl lazım..ya da ederi kadar altın..yarıdmcı olursanız sevinirim..0 542 533 65 02.adım murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı