BLOGİŞ BAŞVURUSU

Kırıkkale Evde Paketleme İşi, Kırıkkale Evde boncuk paketleme işi

Kırıkkale Evde Paketleme İşi, Kırıkkale Evde boncuk paketleme işi

Maddi zorlukları olan birçok insan boş zamanlarını evde yapabilecekleri basit şeyler yaparak geçirmek ister. Böylelikle hem gün içinde boş zamanlarını değerlendiriyorlar, hem de küçük bir kazanç elde ediyorlar ve bu zor günlerde aile ekonomisine katkı sağlıyorlar.

Boncuk paketleme işi, geçimini evden sağlayanlar için en çok tercih edilen ve en karlı ev iş modelleri arasında yer almaktadır. Bu duyuruda sizlere evinizden boncuk paketleyerek nasıl kazanç sağlayabileceğinizi, bu işi nasıl yapabileceğinizi, ayda ortalama ne kadar kazanacağınızı ve nasıl başvuracağınızı anlatacağız. Düzenli çalışarak ömür boyu ek bir gelir kaynağına sahip olursunuz.

Kırıkkale Evde Boncuk paketleme nasıl yapılır?

Boncuklar genellikle takı, aksesuar, giyim ve dekorasyonda kullanılmaktadır. Tekstil firmalarından, kuyumculardan, aksesuar firmalarından hediyelik eşya satan birçok firmaya kadar herkes boncuk kullanıyor. Ürünlerinin bir veya birkaçına kesinlikle boncuk takarlar veya çalıştırırlar. Bu nedenle boncuk paketleme işi oldukça popülerdir. Çünkü talep gören firma sayısı çok fazla. Bu firmalara kısa sürede boncuk yetiştirilmesi gerekmektedir.

Kırıkkale Boncuk paketleme işi çok basit bir iş modelidir. Gözlerin biraz yorulacak. Bazı boncuk modelleri küçük olduğu için bunları çözmek biraz yorucu olacaktır. Bu iş modelinde ilk yapacağınız şey karışık olarak verilecek boncukları renklerine göre ayırmak olacaktır. Ardından her pakette 100, 200, 300, 400 ve 500 adet sayarak ayırdığınız bu boncuk modellerini saymanız istenecektir. İstenilen miktarlarda ambalajları doldurduktan sonra her paketin üzerine etiket yapıştırarak, firmaya göre boncuk rengini veya model kodunu yazarak paketleme işlemini tamamlamış olursunuz. Ardından üzerlerindeki renk veya model kodlarına göre kutulara boncuk paketleri yerleştirip firmalara teslim edeceksiniz.

Kırıkkale Evde Boncuk paketleme işi ne kadar tasarruf sağlar?

Bu iş modelinin birçok versiyonu olduğu için şirketler ödemeye açıktır. Paketleyeceğiniz her yüz, iki yüz, üç yüz, dört yüz beş yüz paket için ortalama 1 TL ila 2 TL alacaksınız. Şirketler için önemli olan işlerin belirledikleri gün ve tarihte teslim edilmesidir. Firmalar sizden memnun kaldığı için düzenli olarak paketleme çalışmaları yapmaya devam edecekler. Düzgün ve düzenli çalışarak boncuk paketleme işinden ayda 2.000 TL tasarruf edebilirsiniz.

Kırkkale Evde Paketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?

Kırıkkale Evden çalışarak düzenli bir iş sahibi olmak istiyorsanız, ayda 2.000 TL kazanarak aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız, gün içinde yeterli boş zamanınız varsa, el becerilerinize güveniyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki başvuru formunu doldurup göndererek boncuk paketleme işi. Çalışanlarımız tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra başvurunuz en kısa sürede onaylanacak ve yayınlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı