KREDİ

Kara Liste ve İcralık Olana Kredi

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı tanıdığı olan Bankalar

Kara listede olan kişiler borçlarını ödedikten sonrasında kamu bankaları ve katılım bankaları başta olmak üzere özel bankalardan da kredi başvurusu yapabilirler. İcralık ve avukatlık olan kişiler borçlarını kapattıktan ve sicillerini düzelttikten sonra aşağıdaki bankalara ipotek vererek veya emekli maaşını taşıyarak kredi başvurusu yapabilirler.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Kredi
Halkbank İcralık Olanlara Kredi
Vakıfbank İcralık Olanlara Kredi
Burgan Bank İcralık Olanlara Kredi
Akbank İcralık Olanlara Kredi
Fibabanka İcralık Olanlara Kredi
Odeabank İcralık Olanlara Kredi
Şekerbank İcralık Olanlara Kredi
PTT İcralık Olanlara Kredi
Denizbank İcralık Olanlara Kredi

İcralık olana kredi verenler 2020 yılı itibari ile bu bankalardır. Eğer bir bankadan maaş alıyorsanız ilk olarak bu bankadan kredi başvurunuzu yapmanızı öneririz.

Sorunsuz Kredi Veren Bankalar

Hızlı bir şekilde sorunsuz aynı gün kredi almak istiyorsanız kamu bankalarından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle emekli maaşı alıyorsanız maaş taşıması yaptığınız bankadan aynı gün kredi kullanabilirsiniz. Kredi notu düşük olan ve kredi sicili kötü olanlara kamu bankalari haricinde PTT üzerinden Aktifbank kredi vermektedir. Sizde maaşınızı PTT’ye taşıyarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İcralık Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

İcralık olan kişiler eğer kredi alamadılarsa kredi kartı alarak sicilini düzeltebilirler. İcralık olan kişiler kredi kartı için hızlı ve anında kredi kartı veren bankaları tercih etmelidirler. Sizde eğer icralık borçlarınızı kapattıktan sonrasında kredi yerine kredi kartı almak istiyorsanız, Akbank, Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve garanti Bankası şeklinde bankalardan hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere icralık olanlara kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bir önceki yazımız olan ve sizinde ilgiliniz çekeceğine inandığımız Sicil Affından Yararlananlara Kredi Veren Bankalar adlı sayfamıza giderek bu kredi hakkında informasyon alabilirsiniz.

CepteTEB 50 Bin TL Masrafsız Evraksız Kredi Başvurusu

Ankara Senetle Para Veren Tefeci Bul

TEB Kredi Skoruna Göre 50.000 TL Kredi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı