İŞ BAŞVURUSU

İstanbul Kağıthane Evde Ek İş ve Paketleme İlanları

İstanbul Kağıthane Evde Ek İş ve Paketleme İlanları. Bu iş başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda, İstanbul’da oturan ve evde ek iş isteyenlerin başvuru yapacakları yerler bilgisi vereceğiz. İstanbul Kağıthane evde ek iş, istanbul evde paketleme işi için Kağıthane ilçesinde iş veren firmalar hangileridir sizlere sunacağız. Sizde eğer iş başvurusu yapmak istiyorsanız Kağıthane evde paketleme işlerine başvuru yapabilirsiniz.

Çalışıyorsunuz ve elde ettiğiniz para ailenizin geçimi için yetersiz kalıyorsa veya iş bulmakta zorlanıyorsanız evde ek iş yaparak belirli kazançlar sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kentlerinden kabul edilen İstanbul’da ek iş arayanlar için bir çok farklı ilanlar yer almıştır. İşte İstanbul’da hem erkekler, aynı zamanda kadınlar tarafınca yapılabilecek süreklilığı olan ek işler.

Kağıthane Evde Ek İş İlanları Başvurusu

İnsanların maddi sıkıntıları naturel olarak tinsel duygularını da etkilediği için ekonomik açıdan kendilerini rahat ettirdiklerinde daha rahat bir yaşam sürerler. Parasal konuda rahat etmeniz, sizi hayatta daha mutlu ve çoğu mevzuya olumlu bakmanızı elde edecektir. Evinizde yapacağınız galoş paketleme işi sizi maddi tinsel mutlu edecektir.

SON DAKİKA: Senetle Elden Gram Altın ve Bilezik Veren Kuyumcular

Evde çalışmanın rahatlığı ve aslabir baskı altında kalmadan sakin kafayla iş yapmak, işinizi yaparken daha dikkatli bir halde çalışmanızı sağlayacaktır. Evlere bu biçim işleri veren firmaların sayısı her geçen gün artmakta olup, siz para kazanmak isteyen insanlara ek iş fırsatlarını da beraberinde getirmektedir. Spor salonları ve hastanelerde çok sık kullanılan galoşların üretimleri paketlemeden daha hızlı olduğundan ekstra ihtiyaç doğrultusunda paket haline getirilerek satışı yapılmaktadır.

Bu işi ister tek başınıza ister ufak bir ekiple yaparak siz de ailenizin kazancını çok ciddi şekilde arttırabilmeniz mümkün. Günümüzde çoğu insanın kredi kartı borçları ya da okutması gereken çocukları olduğundan bu ve bunun gibi ek işlere başvurmaları gayet normal karşılanmakta.

Kağıthane Evde Galoş Paketleme İşi

Bu işi yapmak için herhangi bir eğitim yada başka bir şeye ihtiyaç duyulmadığı için çoğu insan yapabilir. Fazla uğraş gerektirmeyen bu işi yapmak oldukca basit ve kolaydır. Herhangi bir informasyon gerektirmeyen bu işi yapmanız için elinizin hızlı olması sizi fazlaca rahat ettirecektir. Ödemeler genelde iş bitiminde direk olarak verilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda size dilediğiniz kadar galoş verilir ve sizde belirlenen tarihler arasında işleri yapmış olup teslim edersiniz.

Boş zamanlarınızda üstlenmek dilediğiniz bu iş için günde minimum 4 saat ayırabilmeniz, işleri yetiştirme mevzusunda sizi sorunya sokmayacaktır. Daha çok süre ayırırım diyorsanız aylık kazanacağınız para 1000-3000 TL arasında değişkenlik gösterecektir. Ekip kurarak bu gelirlerin kat kat üstüne çıkabilmeniz mümkün. Her makalemizde söylemiş olduğimiz şeklinde kendinize kuracağınız küçük çaplı ekipler üretim hızınıza büyük ölçüde katkı sağlayacağı için, elde edeceğiniz kazanç hızla artacaktır.

Kağıthane Evde Balon Paketleme İşi

Kağıthane Evlere ek iş veren firmalar, iş yüklerini hafifletmek için ellerinde ki çok çeşitli işleri dışarıdan başvuru icra eden insanlara yada firmalara veriyorlar. Bu şekilde hem iş yoğunlukları azalmış oluyor hemde yeni iş fırsatları için yeni siparişler almak için imkanları oluyor. Ek iş veren firmalar gelen başvuruları değerlendirip pozitif görmüş olduklerine dönüş yapıp, paketleme işi için lüzumlu tüm malzemeleri, ekipmanları adrese teslim ediyorlar.

SON DAKİKA: Evde Ek İş Paketleme İşleri Başvurusu

Kağıthane Balon paketleme işi için her renk balonu koli olarak paketleyip yanında da balonları paketlere yerleştireceğiniz ambalajları teslim ediyorlar. Sağlık açısından balonların temiz bir ortamda paketlenmesini isteyen firmalar, bunun için hem eldiven hemde balonları üzerine sereceğiniz bez malzemeyi de size veriyorlar.

Kağıthane Evde Sibop Kapağı Paketleme İşi

Bu ürünü almak istiyorsanız sanayilere ve ya parça satan mağazalarda bulabilirsiniz. Bu ürün uygun fiyatlı bir ürün olduğundan paketleme işlerinden de fazla bir para kazanamazsınız. Fakat ne kadar çok ürün paketlerseniz o denli çok kazanacağınızı da bilmenizi isteriz.

Sibop kapağı size ek gelir sağlayan bir ürün olabilir. Ev hanımları ve öğrencilerin tercih etmiş olduğu bu iş ile hanenize ek gelir kazanmıştırrabilirsiniz. Sibop kapağı işi gibi bir çok işin paketlenmesi yapmak istiyorsanız sitelerden iş duyuruı sayfalarında başvuru bırakabilir ve ayrıca bu işi veren firmalarla direk iletişime geçebilirsiniz.

Paketleme işlerinden en rahatı olan sibop kapağı paketleme işi fabrikalar tarafınca size verilecektir. Bu işi yaparken hiç bir harcama etmeyeceksiniz. Tüm masraflar firma tarafından size verilecektir. Çuval dolusu gelen bu kapakları 50 tane, 100 tane benzer biçimde rakamlarla paketleyecek siniz. Bunu size işi getiren şirket yetkilisi söyleyecektir.

İşi iyi mi yapacağınıza dair kısa bir eğitim verecek ve size verdikleri listeye uyarak paketleme işlemlerini tamamlayacaksınız. En son paketlemeler bittikten sonrasında iş yerinin kartvizitini paketlediğiniz ürünlerin üzerine zımbalayarak kolilere koyabilirsiniz. Her hafta gelip denetim edildikten sonrasında ürünler teslim alınacaktır. Eğer ürünleri eksiksiz bir halde paketleme yapmış olduysanız haftalık ücretinizi malları teslim alan kişiden alacaksınız.

Firmalar bu işin ödemelerini haftalık olarak yapmaktadırlar. Size belirli bir tane getiren firmalar genelde 5000 ve ya 10000 tane sibop kapağı getirmektedirler. Elinizdeki kapaklar bitene kadar her hafta sizi ziyaret ederler ve paketlediğiniz kapakları teslim alırlar. şu demek oluyor ki haftalık averaj 1000 adet kapak paketlemesi yapsanız, 250 lira yöreında bir ek gelir kazanmış olacaksınız. Bu da aylık olarak 1000 lira yöreı bir para yapmaktır. Eğer firma sizden memnun kalırsa ve sizde daha çok para kazanmak istiyorsanız iki katı mal talep edebilir ve kazancınızı iki katına çıkartabilirsiniz.

Kağıthane Evde Kürdan Paketleme İşi

Çoğu zaman paketleme işleri evde ek iş yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Kürdan paketleme işi veren firmalar tüm ana araç-gereç olan kürdanı, paket için kürdan kutularını ve paketleme işi yaparken ellerin yara çizik olmaması ve en önemlisi sağlıklı steril bir iş olması açısından plastik eldivenleri adetli olarak çalışanlara veriyor. Eldivensiz ne olursa olsun bu işi yaptırmayan firmalar, hijyen konusunda çok kırılgan davranıyorlar.

İş veren firmanın belirlediği kürdan adetlerini, her bir kutuya kırmadan tertipli bir halde yerleştirip, kürdan kutularının ağızlarını kapatarak verilen işi tamamlamış oluyorsunuz. Bu işi yaparken çok seri olmanıza gerek yok çünkü paketleme işinde en önemlisi dizilen malzemeyi kırmadan ve bozmadan kutusuna yerleştirmek.

Peki bu kadar toplanıp işleri bitirdik, bu işlerden ne kadar kazanacağız? Sorusunu duyar gibi oluyoruz. Paketleme işlerinde her firmanın belirlediği fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Averaj kürdan paketleme işinden aylık olarak 1100 – 1500 TL kazanabilirsiniz. Kimi firma kürdan kutusu başına hesaplama yaparken, kimi firmada gmeşhurk, haftalık yada aylık olarak ücret değerlendirmesi yapmakta.

Sizlere bu yazımızda İstanbul Kağıthane Evde Ek İş ve Paketleme İlanları hakkında bilgiler verdik. Aşağıdaki yorumlar kısmından, sosyal medya hesaplarınızdan ve iş ilanları sitelerinden bu iş için başvurunuzu bırakabilirsiniz. Başvurular olumlu olması durumunda sizlere dönüş yapılacaktır. Aksi durumda size dönüş olmayacaktır. Sitemizdeki diğer ilanlara da göz atabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

45 Yorum

 1. Merhaba ben iki çocuk annesiyim kiracıyım İstanbul okmeydınıda oturuyorum evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 2. Merhaba 19 yaşındayım evde işe ihtiyacım var gün boyu çalışabilirim ve elim hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim istanbul Kağıthane Talatpaşa da oturuyorum

 3. Evde paketleme işi istiyorum kağıthane emniyet evlerinde oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Evde ek işe ihtiyacım var. Kağıthane Çağlayan da oturuyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Merhaba kağıthane merkezde oturuyorum ihtiyacım var 26 yasında cocuk annesıyım kağıthane merkezde oturuyorum gerı donus yaparsanız sevınırım

 6. Merhaba, Kağıthane Çağlayanda oturuyorum evde paketleme iş başvurusu yapmak istiyorum. Daha önce kesim ve boncuk işlerini de yaptım. Hızlı ve pratik bir şekilde elim yatkındır. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Merhabalar evde iş yapmak istiyorum 28yaşındayım öncesinde tekstil sektöründe çalışıyordum bu tür işlerde pratik ve işimi temiz yaparım. İhtiyacınız varsa işinizi yapmaktan memnun olurum.

 8. Merhabalar, celiktepede oturuyorum. Eşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz, elimiz hızlıdır. Dikkatli çalışırız. Geri dönüş yapabilirseniz çok seviniriz. Sevgiler

 9. Merhaba . Evde paketleme işine ihtiyacım var çeliktepe mahallesinde oturuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 10. Merhaba kağıthane/ sanayi mah oturuyorum paketleme işi için dönüş yaparsanız sevinirim

 11. kağıthane çeliktepe mahallesinde oturuyorum daha öncede mermer mozaik işinde çalışmıştım el becerim hızlı ve pratiktir evde iş imkanı istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. Merhabalar Kağıthane de ikamet etmekteyim ev hanımıyım bir arkadaşımla birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz şimdiden ilginize teşekkürler iyi çalışmalar

 13. Merhaba
  Evde ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz.
  Kâğıthanede ikamet ediyorum.
  0507 555 28 06

 14. Merhaba. Kağıthane de ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 15. Kağıthane nurtepe de oturuyorum evde ek iş yapabilirim ihtiyacım da var geri dönüş yaparsanız sevinirim 🙏

 16. Kağıthane gultepede oturuyoruz 2 kişiyiz elimiz hızlıdır paketleme isi yapmak istiyoruz

 17. Merhaba Kağıthane de oturuyorum benim acil gişe ihtiyacım var evde paket öne işi istiyorum lütfen bana geri dönüş yaparmisiniz

 18. Nurtepe de oturuyorum elim yatkındır 3 kişiyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz lütfen dönüş yapın ihtiyacım var..

 19. Merhaba kağıthane de oturuyorum daha önce de paketleme işi yaptım ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim 🙏

 20. Merhaba kâğıthane de oturuyorum 4 kişiyiz her türlü paketleme yapabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim

 21. Kağıthane sanayide oturuyorum elim hızlı ve yatkındır bu işi istiyorum lütfen geri dönüş sağlayın

 22. Evde paketleme işi yapmak istiyorum benimle iletişime geçerseniz iyi olur.

 23. Merhaba evde paketleme bujiteri montaj herhangi bir iş istiyorum gerçekten ihtiyacım var geri dönüş yapılırsa çok memnun olurum.simdiden tskkrler.

 24. Kolay gelsin ben Turgay SEVEN İstanbul/Kağıthane’ de oturuyorum 21 yaşındayım. Bu işe ihtiyacım var ihtiyaçlarımı karşılamam ve aileme destek olabilmem için, temiz ve güvenilir iş yaparım. Teşekkürlerimi bir borç bilirim kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı