BLOGGENEL KONULAR

HGS Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

HGS Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası Nedir? HGS Müşteri Hizmetleri Numarası ve Bağlanma hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Ülkemizdeki vatandaşlarımız HGS sistemini kullandıkları gibi müşteri hizmetleri numarasına pek hâkim değildirler. Bu sebeple sizlere bu yazımızda HGS müşteri hizmetlerine bağlanma hakkında bilgiler vereceğiz.

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HGS uzun ismi ile Hızlı Geçiş Sistemi 2012 yılından itibaren hayatımızda olan bir geçiş kartıdır. Otoyollarda ve köprülerde geçiş için bekleme yapmadan geçmemizi sağlar ve bu sebeple trafikte olmaz. Otoyol ve köprülerden geçmek için OGS veya HGS gereklidir. Artık nakit para işlemi yapılmamaktadır. HGS başvurusu yaptığınızda size verilen etiketi sistemin okuyacağı bir yere yerleştirmeniz gerekiyor. HGS gişelerindeki kameralar bu etiketi okuyarak sizin hesabınızdan düşüm yapacaktır. Bazı durumlarda HGS okuması yapılmadığını görmekteyiz. Bu gibi durumlarda veya itiraz durumlarında HGS müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Numaranın üzerine tıklayarak cep telefonunuz ile direk arama yapabilirsiniz. PTT müşteri hizmetlerini aramadan bu numarayı arayabilir ve işlemlerinizi, şikayetlerinizi ve itirazlarınızı yapabilirsiniz.

HGS – Hızlı Geçiş Sistemi

Otoyol ve köprülerde ücret ödemek için daha önceleri nakit ödeme yapılıyordu. Bu durumda da trafik çok oluyor ve para alışverişi yüzünden epeyce bekleniyordu. Daha sonra OGS sistemi çıktı ama bu sistem diğerleri kadar rağbet görmedi. Hükümet bu işleri HGS sistemi kurarak tamamen kaldırıp vatandaşlarımıza kolay ödeme imkanı sunmuştur. Bu sistemle direk sıra beklemeden hızlı geçiş yaparak otoyol veya köprü ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz çağrı merkezi numarası 7 gün 24 saat işlem yapmaktadır. HGS çağrı merkezi aracılığıyla abonelik iptali, aboneliğiniz hakkında bilgiler, HGS bakiye sorgulama, geçiş ihlali itirazları ve aklınıza gelecek tüm işlemleri yapabilirsiniz. HGS sistemi ile ilgili bir sorununuz varsa PTT şubelerine gitmeden müşteri hizmetleri ile bu işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca HGS mobil uygulamasını indirerek kalan bakiye görüntülemesini de yapabilirsiniz. Anlık olarak ne kadar para düştüğünü de bu sistemi kullanarak yapabilirsiniz.

HGS müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında sizlere bilgiler verdik. Sizde bu bilgiler ile kolay bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. HGS müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 460 60 60 numarasını istediğiniz zaman istediğiniz cep telefonu ile arayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı