BANKALARKREDİ

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi Veren Bankalar | 2020

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır? Belgesiz, Kefilsiz, Anında, Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir? Kredi başvurusu şartları nedir? Gelir belgesiz kredi almak için kredi notu kaç olmalı? Bu konular ile ilgili detaylı bilgileri sizlere sunacağız.

Bankalardan kredi aldığınızda normal şartlarda sizden gelir belgesi isteyeceklerdir. Ama bazı bankalar bazı özel müşterilerine gelir belgesiz olarak kredi imkanı vermektedir. Eğer sizde gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Gelir belgesiz kredi almak için öncelikle kredi notunuzun ve kredi sicilinizin uygun olması lazım. Eğer kredi notunuz düşükse veya bankalardan dolayı bir icralık durumunuz varsa hiçbir şekilde başvurunuz onaylanmayacaktır.

Kredi alacak kişiler için önemli olan bir başka konu, gelir belgesiz olarak kredi alacaksanız sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredisi, taşıt kredisi ve ipotekli kredi almak istiyorsanız bu sizin gelir belgenizle olacak bir kredi durumudur. Şimdi sizlere maaş bordrosu olmadan ihtiyaç kredisi nereden alınır, kredi çekmek için kredi veren bankalar nasıl bulunur? Bunun hakkında bilgiler verelim.

Gelir Belgesiz Kredi 2020

Kefilsiz ve evraksız kredi çekmek istiyorsanız kredi notu en az 1350 ve üzerinde olması gerekir. Bu puan ve üzerinde olan müşteriler iyi müşterilerdir. Sizde eğer bu bankalardan kredi alacaksanız ilk olarak kredi notunuza bakmanız gerekiyor. Ayrıca bankalardaki kredi kartı ve kredi ödemelerinizi de düzenli olarak yapmanız gecikme olmadan ödemeniz gerekiyor.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası üzerinden gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız öncelikle bu bankanın müşterisi olmanız, kredi notunuzun 1400 ve üzerinde olması ve internet bankacılığı kullanmanız gerekir. İş cep uygulaması üzerinden 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat bu işlemi yapmanız mümkündür. Onaylanan kredi hesabınıza aktarılacaktır.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank resmi internet sitesi olan www.denizbank.com adresi veya SMS kredi ile yaptığınız başvurunun onaylanması durumunda gelir belgesiz kredi alabiliyorsunuz.  Başvuru yapmak için SMS kredi tercihini deneyebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip KREDİM boşluk Kimlik Numaranızı yazarak 3280’e gönderin. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra mesaj attığınız cep telefonuna kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu olumlu olursa kimliğinizle birlikte onaylanan tutarı en yakın Denizbank şubesinden aynı gün kullanabilirsiniz. Bu kredi başvurusunu ev hanımları, işsizler ve çalışmayanlarda yapabilirler.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank üzerinden gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız ve aynı zamanda bu bankadan internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Odeabank gelir belgesiz kredi 20.000 TL’ye kadar internet şubesi üzerinden verilmektedir. Yaptığınız kredi başvurusu onaylanırsa anında hesabınıza atabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank’ın ortaklığında açılan ve şubesiz bankacılık hizmetinde ilk olan enpara.com bankası gelir belgesiz kredi veren bir diğer bankadır. Bu bankanın size çok büyük avantajları olacaktır. Bu bankadan hızlı anında kredi imkanının yanı sıra yaptığınız tüm bankacılık işlemlerinde komisyon ödemeden işlem yapabilirsiniz. https://www.qnbfinansbank.enpara.com/ adresine girerek kredi başvurusu yapmalısınız. Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz öncelikle banka müşterisi olmanız gerekiyor. Banka müşterisi olduktan sonra kredinizi online kullanacaksınız. Banka personeli adresinize gelecek ve sizi enpara müşterisi yapıp kredinizi kullandıracaktır.

Teb Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz, kefilsiz kredi veren bir diğer banka ise Türk Ekonomi Bankasıdır. Bu bankadan yüksek miktarda kredi alamazsınız. 10.000 TL’ye kadar TEB gelir belgesiz olarak herkese kredi imkanı tanımaktadır. Banka şubelerinden, SMS ile, ATM üzerinden yaptığınız kredi başvurularında başvurunuz gelir belgesiz onaylanırsa şubelerden hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı kullanıyorsanız ve kredi notunuzda 1350 üzerindeyse hızlı ve anında kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası üzerinden gelir belgesiz kredi almanız imkansızdır. Sadece emeklilere ve devlet memurlarına kimlikle kredi veren bu banka o kişilerin de bu bankadan maaş almaları şartı vardır. Ziraat bankası bir kamu bankası olduğu için bu gibi kredi başvurularında resmiyet seven bir bankadır. Bu yüzden gelir belgesi ve sigortanızın olmasını isteyecektir.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Finansbank üzerinden gelir belgesiz kredi alabiliyorsunuz. Öncelikle bu bankadan ne kadar kredi alabileceğimizi bir görelim. Cep telefonumuzdan mesaj atarak anında kredi sonucumuzu görebiliriz. TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredi başvurusu eğer onaylanırsa banka şubelerinden kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden de kredi kullanmanız mümkündür. Onaylanan kredilerde gelir belgesi istenmemektedir. 50.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusu için bu bankayı tercih edebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Her ne kadar kredi başvurusu yapmak isteseniz de kredi kartı başvurusu yapmak içinde bankalar aramaktayız. Özellikle çalışmayan ev hanımları ve işsiz olan kişiler kredi kartı almak istediklerinde hangi bankadan kredi başvurusu yapılacağını merak etmektedirler. Sizde eğer bu şekilde kredi kartı almak istiyorsanız Akbank Axess, Garanti Bonus, Finansbank Card Finans, Odeabank Bank’o, İş Bankası Maximum ve Yapı Kredi World kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi kartları başvurusunu yaptığınızda onaylanan kart için sizden gelir belgesi istenmeyecektir.

Yukarıda sizlere gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız bir önceki yazımız olan Senetle Borç Para Arıyorum yazısını okuyarak bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı