KREDİ KARTI

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Var mı?

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Var mı? Çalışmayanlar hangi bankalardan başvuru yaparak kredi kartı alabilirler? Kart başvurusu yapacak olan kişilerin sicilleri ne olmalı? Sizlere bu yazımızda çalışmayıp bankalardan kredi kartı almak isteyenler için bankalar vereceğiz. Yazımızı okuyarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankalarda bir ürün kullanacağınız zaman öncelikle başvuru yaparız. Bu başvuruda TC kimlik  numaranızı verirsiniz ve bu numaradan sizin kredi siciliniz sorgulanacaktır. Kredi sicili bozuk olan, kredi notu kart almaya yetmeyen kişilerin başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır. Bankalardan kredi kartı almak için ilk öncelik kredi sicilidir. Eğer daha önce hiç kart kullanmadıysanız bu durumda çalışmış olmanız ve sigortanızın yatmış olması gerekiyor. Ama daha önce düzenli kart kullandıysanız ve kredi notunuz yüksek ise bazı bankalar çalışmasanız da, ev hanımı olsanız da kredi kartı vermektedir. Bu kredi kartlarına banka şubelerinden değil internet veya SMS ortamı ile başvuru yapmanız gerekiyor. Çünkü banka şubelerinden kart başvurusu yaparsanız sizden gelir belgesi isteyebilirler.

Şimdi sizlere Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Var mı? bu sorunun cevabını verelim. İşte kredi kartı başvurusu yapacağınız bankalar şunlardır.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Eğer şartlara uygunsanız ve daha önce bir kredi kartını düzenli olarak kullanıyorsanız bazı bankalardan çalışmadığınız durumlarda da kredi alabilirsiniz. En uygun ve hızlı olarak kredi kartı veren bankalarşunlardır.

  • Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı
  • Akbank Maximum Kredi Kartı
  • HSBC Bank Kredi Kartı
  • Kuveyt Türk Kredi Kartı
  • ING Bonus Kredi Kartı
  • Odeabank Bank’o Kredi Kartı
  • Denizbank Bonus Kredi Kartı
  • QNB Finansbank Kredi Kartı
  • ICBC Bank Kredi Kartı

Eğer işsizseniz ve düzenli bir geliriniz yoksa verdiğimiz bu bankalardan kredi kartı başvurusuyapabilirsiniz. Bankaların şartlarına uygun olan müşteriler bu kredi kartlarına anında sahip olabilirler. QNB Finansbank ve Akbank üzerinden şubeler üzerinden kredi kartı başvurusu yaparsanız eğer başvurunuz onaylanırsa hemen kartınız basılıp verilecektir. Ayrıca kredi notunuza göre sizlere limit uygulanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı