KREDİ

Ankara Komisyonla Kredi Çıkartılır

Ankara Komisyonla Kredi Çıkartılır nedir? Ankara Komisyonla Kredi Çıkartılır firmaları ve telefon numaraları nasıl bulunur? Ankara imkansız kredi çıkartılır nasıl oluyor? Ankara ilinde oturanlar kredinizi biz çekelim siz ödeyin işlemlerini nasıl yaparlar? Komisyonla kredi var mı? Ön ödemeli kredi doğru mu? Sizlere bu kredi çıkartılır ile ilgili tüm konulardan bahsedeceğiz. İşte detaylar.

Ankara ilinde oturan ve para ihtiyacı olan kişiler genellikle bankalardan bu ihtiyaçlarını görmek istemektedirler. Kredi ve kredi kartı almak için başvuru yaptıklarında bir sorgulama işlemlerine girerler ve bu sorgulamada olumsuz yanıtı alınırsa hiç bir şekilde bankalar kişilere krediler vermeyecektir. Sizde eğer sıkıntınız olmadığı halde kredi alamıyorsanız bazı şirketlere başvurularınızı yapmanızı öneriyoruz. Ankara merkez olmak üzere diğer ilçelerinde de bu işleri yapan firmalar vardır. Ankara ilinde olan ve komisyonla kredi çıkartan kişiler sizlere uygun bankaları bulacaklardır. Yalnız her firmaya ve her kişiye lütfen güvenmeyiniz. Ayrıca ÖN ÖDEME isteyenlerden de uzak durunuz. Bu kredilerde işleminiz bittikten sonra ve sizin paranız hesabınıza geldikten sonra komisyon ödemeleri yapılmaktadır.

Şimdi sizlere bu yazımızda Ankara Komisyonla Kredi Çıkartılır firmaları ve başvuru yapacağınız yerler hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca aşağıdaki yorumlar kısmından da başvurunuzu yapabilirsiniz. Güvenilir firmalar sizinle iletişime geçecektir.

Ankara Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar Güvenli mi?

Ankara Komisyonla kredi çıkartılır firmaları genel olarak adresi belli olan, vergisini ödeyen ve bu işleri komisyonculuk olarak yapan yerlerdir. Kahve köşelerinde, simit saraylarında buluşan kişilere fazla itibar etmeyiniz. Ayrıca internet üzerinde çokça kredi çıkartan kişilerin ilanlarını görmektesiniz. Bu kişiler sizden ön ödeme isteyebilir. Kesinlikle hiçbir şekilde ön ödeme vermeyiniz. Bu firmaların Ankara çalışma şeklini sizlerle paylaşalım.

 • İlk olarak görüşme yapılır ve bu görüşme yüz yüze yapılmalıdır.
 • Kredi çıkartan firmalar sizin TC kimlik numaranızı ve ad soyad bilginizi alacaktır.
 • Sizin adınıza bir KKB sorgusu yaparlar ve bu sorgu sonunda ne kadar kredi notunuzun olduğunu öğrenirler.
 • Kredi notunuza göre uygun bankayı araştırırlar.
 • Kredi çıkartan firmaların kendi çalıştıkları bankalar vardır. Sizin işlemlerinize öncelik tanırlar.
 • Eğer bankalardan kredi alacak gibiyseniz hangi bankadan ne kadar kredi onayı aldıklarını size söylerler.
 • Bu onayı kabul ederseniz sizi bankaya götürürler ve kredinizi kullanırsınız.
 • Kredi kullandıktan sonra başta anlaştığınız komisyonu firmaya verirsiniz. Komisyon oranları çıkan krediden %10 kadardır. 30.000 TL kredi kullandığınızda firmaya 3.000 TL komisyon verilecektir.
 • Eğer kredi onayı almazsanız hangi yolları izlemeniz gerektiğini söyleyeceklerdir.
 • Kredi onayı almazsanız firmaya herhangi bir para vermenize gerek yoktur. Ücretsizdir.

Ankara’daki Firmalarda Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Ankara Kredi çekemiyorsanız ve bu firmalardan işlem yapacaksanız ÖN ÖDEME kesinlikle vermeyiniz. Son zamanlarda özellikle senetle kredi ve kredi çıkartılır firmaları gibi ilan veren kişiler ön ödemeler alarak kişileri dolandırmaktadırlar. Bu işlemleri yapan firmalar yasal firmalardır ve vergi levhaları vardır. Her bu işi yapıyorum diyenlerle iletişime geçmeyiniz. Yasal olan firmaların adreslerine giderek (gözünüzle görmeden kimseye bilgi vermeyin) tüm işlemlerinizi yapabilir ve komisyon gibi sözleşmelerinizi yapabilirsiniz.

Ankara’da bu Sistem Nasıl Çalışıyor?

Bu firmalar sizin TC kimlik numaranızı alırlar ve ilk olarak KKB Sorgusu yaparlar. Bu sorgulama sonrasında tüm banka çalışmalarınızı görürler ve size hangi bankanın kredi vereceğini söylerler. Bu çalışmaları siz TC numaranızı verdikten sonra yapacaklardır. Eğer kredi gerçekten oluyorsa size ne kadar onaylandığını söyleyeceklerdir. Ama eğer olmuyorsa da neler yapacağınızı ve kredi sicilinizi nasıl düzelteceğinizi söyleyeceklerdir. Siz krediyi kullandıktan sonra kişilerin komisyonları elden vereceksiniz. Bu firmalar genel olarak alınan krediden %10 gibi bir miktar işlem ücreti almaktadırlar. Yani 20.000 TL kredi kullandığınızı düşünürsek bu firmalara aldığınız krediden 2.000 TL ücret ödeyeceksiniz. Hayat sigortası ve diğer masraflara bu firmalar karışmazlar.

Ankara İcralık Emekliye Kredi Çıkartılır

Ankara İcralık emekliye kredi çıkartılması için bu emeklinin ilk önce kredi sorgulaması yapılmaktadır. Bu icralık olan borçları hesaplanarak kredi çıkartan firmalar tarafından ödenir. Daha sonra bu firmaların istediği banka şubesine maaşınızı taşıyarak emekliler kredi alabilirler. Bu sadece emekliler için geçerlidir. Emekli olmayanlara anında kredi imkanı olmadığından kredi alınamaz. Emeklilere bankalar daha ayrıcalık tanımaktadırlar. Bu yüzden böyle firmalar gördüğünüzde görüşmelerinizi iyi yapmanız gerekmektedir. Ne kadar borcunuz varsa firma bu borcu ödeyeceği için kredi aldıktan sonra komisyonla beraber ne kadar para ödeyeceğinizi de sormalısınız.

Ankara Kredi Çıkartılır Firmaları

Bu firmalar genel olarak her ilde olduğu gibi asıl büyük şehirlerde daha yaygın olarak görülmektedir. Bu işlerin ilk yapıldığı şehir İzmir’dir. İzmir ilinde bu işler 2004 yılından beri yapılmaktadır. Daha sonra İstanbul ve Ankara illeri de kredi çıkartan firmalar açılmıştır. Bu firmalar genel olarak merkezi yerlerde ve bankaların çok olduğu bölgelerde faaliyet göstermektedir. Sizde bu firmalara başvurmadan önce telefonunuzdan haritalar kısmına girerek arama yapabilirsiniz. Ankara Komisyonla kredi çıkartan firmalara ulaşmak için aşağıdaki yorumlar kısmına da başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Ankara Kredi Çekmek İstiyorum

Bu firmalara başvuru yaptığınızda TC kimlik numaranızı vermeniz gerekiyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her TC kimlik numarası isteyene bilgilerinizi vermeyiniz. TC kimlik numaranızı verdikten sonra firma sizin kredinizi hazırlayacaktır. Kredinizi kullandıktan sonra da anlaştığınız komisyonu ödeyebilirsiniz.

Yazımızın altında bulunan yorumlar kısmını da BAŞVURU yapabilirsiniz. Buraya başvuru yaparken kesinlikle TC Kimlik numaranızı yazmayınız. Bu firmalar bu siteden sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Ankara İmkansız kredi çıkartmak oldukça zor olan işlerden biridir. Hatta çıkması imkansız olan krediyi çıkarırım diyen büyük ihtimalle dolandırıcıdır. Bu nedenle bu gibi firmalara lütfen bir başvuru yapmayın. Size ait olan üç kuruş para dahi olsa kaptırmayın. Bankaların sağlamadığı krediyi kimse sağlamaz. Bunu sadece tefeci adı altında çalışan ve yasal olmayan kişiler sağlayacaktır.

Senetle Borç Para Arıyorum, Kredi İstiyorum

Senetle Elden Gram Altın ve Bilezik Veren Kuyumcular

Ankara İpotekli Kredi Çıkartılır Firmaları

Bu firmalar üzerinde ayrıca ipoteği olan ve kredi alamayan kişilerde kredi başvurusunda bulunabilirler. Eğer ipoteğiniz varsa sizlere nakit imkânı sağlayan bu firmalarda kredi notunuz ve kredi siciliniz önemli değildir. Ayrıca gelir belgesiz olarak ipotekli kredi kullanabilirsiniz. Bunun için gayrimenkul, arsa ve dükkan tarzında ipoteğinizin olması gerekiyor. İpoteğinizin kendi adınıza olması şartı da yoktur. Başvuru için aşağıdaki yorum kısmına iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Ankara Komisyon Karşılığı Kredi Çıkartan Firmalar 2020

Bu firmalardan komisyon karşılığında kredi çekeceksiniz. Bu firmalar sizin tc bilginizi aldıktan sonra ücretsiz kredi notu sorgulaması yapacaklardır. Bu sorgulama sonunda başvurunuzu değerlendirirler ve size en uygun bankadan istediğiniz krediyi çıkartmaya çalışırlar. Bu durumda kredinizi aldıktan sonra paranızı kullanır ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bu tarz firmalar %10 civarında bir komisyon oranı ile çalışırlar. Bazı kredilerde ise %15 ve %20 komisyon alınır. %10 ile anlaştığınız bir kredi çalışmanız varsa 20.000 TL kullandığınız kredide bu firmaya 2.000 TL para vermek durumundasınız. Bu parayı kesinlikle önden vermeyiniz.

Emekliler icralık olduğunda bu firmalar icralık olan borçlarınızı öder ve size kredi almak için büyük bir çalışma yaparlar. Düşük miktardaki borçlarınızı kapatmak için ve kredi almak için sadece emekli olmanız gerekiyor. Ayrıca eğer ihtiyaç kredilerinde limitiniz yetmiyorsa ipotekli kredi içinde çalışma isteyebilirsiniz. Bu firmalar bankalar ve finans kuruluşlarından ipotekli kredi desteği vermektedirler. Gayrimenkul, dükkan ve imarlı arsalar için 60 ay vadeli kredi çalışması yapabilirsiniz. Yazımızın başında da dediğimiz gibi kesinlikle ÖN ÖDEME yapmayınız. İşlem bittikten sonra komisyon ücreti ödenir.

Sizlere bu yazımızda Ankara Komisyonla Kredi Çıkartılır hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizde bu yazımızdan bize sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Her firma ile çalışmamanızı tekrardan uyarı olarak söylemek istiyoruz.

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Slm abi kolay gelsin borcum var virusten dolayi calisamadim kiredi kullanmak istiyorum 7 milyar yardimci olurmusunuz

 2. Ankarada savunma bakanlığında çalışıyorum 20 bin tl ye ihtiyacım var maaşım 9200 tl icra takip yok yardımcı olurmusunuz

 3. iyi günler geri dönüşüm tesisimiz var onu büyütmek istiyoruz 20,25 milyon civarında krediye ihtiyacımız var.çıkartabilecek danışmanlık firması varmı acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı