10.000 TL Kredi Veren Bankalar | Nasıl Alınır 2020

Kredi Danışmanı 13 Şub 2020 KREDİ  0

10.000 TL Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 10.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Başvuru şartları nedir?  Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlarımızın en çok tercih ettikleri kredi 10 bin TL kredi olmuştur. Sizde eğer 10 bin TL kredi başvurusu yapacaksanız bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Bankalardan hızlı ve anında kredi alabileceğiniz bir rakam olan 10 bin TL her bankada da hızlı bir şekilde verilmemektedir. Şimdi sizlere bu bankalar hangileridir ve şartları nelerdir bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

10 Bin TL Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Bankalardan hızlı ve anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle banka politikasına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun olmayan müşterilerin kredileri olumsuz olur. Bu sizin çekeceğiniz limit için de önemli değildir. 1.000 TL kredi alsanız da 100.000 TL kredi alsanız da aynı şartlarda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak bankalardaki kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar istedikleri zaman gelir belgesiz olarak bile 10 bin TL kredi alabilirler. Ama eğer kredi notunuz düşük veya bankalardan dolayı siciliniz sıkıntılı ise kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır.

Bunun için ilk olarak kredi notunuzu öğrenmeniz gerekiyor. Kredi notu sorgulama adlı yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kredi notunuzu sorguladığınızda eğer uygun müşteri grubunda iseniz kredi başvurunuzu bankanın size sunduğu yöntemler ile yapabilirsiniz. Şimdi sizlere 10 bin TL kredi başvurusu yapacağınız bankalar hakkında bilgiler verelim.

Vakıfbank 10.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

Ülkemizdeki kamu bankalarından olan Vakıfbank 10.000 TL kredi başvurusu yapılan bankaların başında gelmektedir. Bu bankadan kredi almak için kredi notunuzun iyi olması ve en az 6 aydır bir iş yerinde çalışıyor olmanız gerekiyor. Kamu bankası olmasından dolayı daha uygun faizlerle kredi alabileceğiniz bu bankada istediğiniz banka şubesinden evraklar ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kullandığınız 10 bin TL krediyi dilerseniz ertelemeli kredi seçeneğini kullanarak 3 aya kadar erteleyerek ödemeye başlayabilirsiniz. www.vakifbank.com.tr adresinden kredi faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası 10 Bin TL Kredi Başvurusu

Ülkemizdeki bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden de 10.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Bu bankadan da kredi notunuzun uygun olması durumunda ve en az 6 ay sigortalı olarak çalışmanız durumunda başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi aynı gün banka şubesinden kullanabilirsiniz. Eğer emekli iseniz bankanın emekli kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. www.ziraatbank.com.tr adresinden kolay kredi başvurusu yapabilir ve faiz oranları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

10 Bin TL Kredi Akbank

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. 10.000 TL krediyi 60 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Bu krediyi almak isteyenler özellikle Akbank müşterisi ise ve internet bankacılığı kullanıyorlarsa bankaya gitmeden Akbank Direkt üzerinden kredi kullanabilirler. Bu krediyi 7 gün 24 saat istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları sizin kredi notunuza göre belirlenecek ve sizin kredi sicilinize göre uygulanacaktır. Ayrıca onay almanız durumunda aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz.

10 Bin TL Kredi Ne Kadar Öderim

Aşağıda sizlere 10.000 TL 24 ay vadeli olarak kredi başvurusu yaptığınızda aylık ödeyeceğiniz miktarları bildiriyoruz. Eğer sizde bu kredilere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız banka ile irtibata geçiniz.

BankaFaiz OranıAylık Taksit
ING%1.49516 TL
QNB Finansbank%1.56521 TL
TEB%1.43511 TL
İŞ Bankası%1.67529 TL
Akbank%1.81539 TL
Garanti BBVA%2.04556 TL
Vakıfbank%1.55520 TL
Ziraat Bankası%1.59523 TL
Enpara%1.65527 TL
Halkbank%1.80538 TL
Yapı Kredi Bankası%1.97550 TL

Yukarıda verdiğimiz bankalardan bazılarında 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalardan kredi başvurusu yaptığınızda anında onay alabilirsiniz.

10.000 TL Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Eğer faizsiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız helal kredi veren bankalara başvuru yapabilirsiniz. Ülkemizde faizin haram olduğunu düşünen ve bu durumdan sıkılan vatandaşlarımız için katılım bankalarından faizsiz kredi alabiliyorsunuz. İhtiyaç finansmanı adı altında verilen bu kredileri veren banka sayısı 6’dır. Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve en son tekrardan açılarak hizmete geçen Emlak Katılım Bankası üzerinden faizsiz 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Ayrıca bu bankalardan hac ve umre kredileri de alabiliyorsunuz. Bu bankalardan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Evraklarınız ve kredi notunuzun düzgün olması durumunda başvurunuz onaylanacaktır.

Faizsiz Memur Kredisi Veren Bankalar (Sıfır Faizli)
Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu
Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu
Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme
Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme
Eşimin Borcu Yüzünden Kredi Alamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir